Верифікований профіль
6
Років досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Розкажіть мені про нерухомість вашої мрії?!
І я її для вас знайду!

Продаж квартир (4)

  • Professional
    37 000 $
    1 028 $/м²

    Вернадського вул., 4

    єВідновлення Тарабанівка
    1 кімната
    36 / 26 / 10 м²
    поверх 8 з 9
    1990 рік побудови
    вчора
    Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира в районі Ракове, зручна локація — поруч 55 магазин. 8/9 поверх Загальна площа — 36 м² Квартира з новим сучасним ремонтом, не потребує додаткових вкладень. Переваги: * тепла підлога * встановлений кондиціонер * меблі та техніка залишаються новому власнику * охайний під’їзд, зручний поверх * готова до заселення або здачі в оренду Ціна: 37 000 $ + витрати на переоформлення Вдалий варіант як для проживання, так і для інвестиції під оренду.
    Рієлтор
  • Professional
    48 000 $
    1 091 $/м²

    Героя України Дмитра Крамара вул., 7/9А

    БЕЗ КОМІСІЇ ТРЦ WoodMall
    1 кімната
    44 / 20 / 14 м²
    поверх 9 з 10
    2025 рік побудови
    вчора
    Продаж 1-кімнатної квартири, Виставка, вул. Трудова 7/9А, Хмельницький Пропонується до продажу повноцінна 1-кімнатна квартира у зданому та заселеному цегляному будинку в одному з найпопулярніших мікрорайонів міста – Виставка. Поверх: 9 з 10 Площа: 45 кв.м Квартира з базовим ремонтом та встановленою сантехнікою. Вже є газова плита, що дозволяє одразу користуватися кухнею. Санвузол роздільний, що є значною перевагою для комфортного проживання. Індивідуальне газове опалення забезпечує економію на комунальних платежах та можливість самостійно регулювати температуру. Зручне планування: – простора кухня з виходом на балкон – окрема кімната правильної форми – роздільний санвузол – гарний вигл...
    Рієлтор
  • Professional
    34 000 $
    919 $/м²

    Шевченка вул., 6

    1 кімната
    37 / 27 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    1990 рік побудови
    вчора
    1-кімнатна квартира в Центрі — вул. Шевченка, 6 Продаж квартири у цегляному будинку в самому центрі міста. Зручний середній поверх, квартира не кутова, тепла та світла. Характеристики: * Площа — 37 кв.м * Поверх — 8 з 9 * Цегляний будинок * Квартира не кутова * Житловий стан * Частково потребує ремонту * Мінімальне переоформлення — 2% Локація: Центр міста, вул. Шевченка, 6. Поруч магазини, зупинка транспорту, навчальні заклади, парк та вся необхідна інфраструктура. Телефонуйте для перегляду та детальної інформації
    Рієлтор
  • Professional
    58 500 $
    860 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Виставка ЖК Автобіографія
    2 кімнати
    68 / 39 / 12 м²
    поверх 6 з 10
    2024 рік побудови
    3 дні тому
    Пропонується до продажу простора квартира в сучасному будинку із закритою територією, під охороною . Доступ на територію — виключно для мешканців. Будинок з ліфтом. Індивідуальне газове опалення. Встановлені лічильники на газ, електроенергію та воду. Загальна площа — 68,2 кв.м. Кухня — 16,4 кв.м, з можливістю зонування під кухню-їдальню. Санвузол — роздільний. Квартира без меблів — готова для реалізації власного дизайнерського проєкту. Переваги квартири: • броньовані вхідні двері • великий балкон • панорамні вікна • закрита охоронювана територія Продаж під програму, та в іпотеку можливий!!! Запрошую на перегляд у зручний для вас час.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом